درباره ما

شرکت ایده تک پارمیس در سال ۱۳۸۵ در تهران تاسیس گردید و فعالیت خود را بر اساس واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز و همچنین تولید و خدمات پشتیبانی ماشین آلات آغاز نمود.

این شرکت از سال ۲۰۱۴ میلادی به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت ACS انتخاب گردید.

شرکت ACS که در سال 1995 در هنگ کنگ تاسیس گردید، بزرگترین تولید کننده کارتخوان هوشمند در آسیا، و جزو سه تولید کننده برتر دنیا در این حوزه می‌باشد. در این سالها جوایز متعددی به عنوان برترین کیفیت در محصول را از آن خود کرده و با فروش بین 5 میلیون تا 1 میلیارد دلار در سال جزو 200 شرکت برتر آسیا و اقیانوسیه قرار گرفته است.

شرکت ACS با تولید طیف گسترده ای از کارتخوانهای کارت هوشمند با کیفیت بالا و محصولات مرتبط با آنها، توانسته است محصولات خود را به بیش از 100 کشور در سراسر جهان ارائه نماید.

 

به عنوان یکی از رهبران صنعت کارت هوشمند، ACS با استفاده از تکنولوژی، تخصص، و منابع جهانی توانسته است روشی آسان تر در استفاده از کارت هوشمند را در اختیار صنایع مختلف در کل دنیا قرار دهد.


شرکت ACS از ابتدای سال 2014 میلادی نمایندگی رسمی و انحصاری خود را در ایران به شرکت ایده تک پارمیس سپرد. (www.idea-tec.com)

محصولات شرکت ACS در هشت گروه اصلی زیر قرار دارند:

  1. انواع کارت هوشمند و سیستم عامل روی کارت
  2. کارتخوان‌ کارت هوشمند متصل شونده به کامپیوتر
  3. کارتخوان کارت هوشمند غیر تماسی
  4. کارتخوان کارت هوشمند بر روی موبایل
  5. کارتخوان کارت هوشمند به همراه اثر انگشت
  6. کارتخوان کارت هوشمند دارای پین پد
  7. کارتخوان کارت هوشمند دارای حافظه
  8. کارتخوان کارت هوشمند به همراه تولید کننده رمز یکبار مصرف
  9. ماژول کارتخوان کارت هوشمند

 

در کنار توسعه و تولید کارتخوان، شرکت ACS راهکاری جامع در پرداخت خرد شهری طراحی و تولید نموده که تمامی بخش‌های پرداخت الکترونیکی را از قبیل اتوبوس، تاکسی، مترو، عوارض جاده‌ای، پارکینگ، رستوران، فست فود، و غیره را در بر میگیرد. این راهکار به نام تپ تو پی (TapToPay) مطرح شده است.

 


ادامه
UA-65938971-1